Продаж квартир від забудовника

(044) 426-84-42, 426-84-45

Новини компанії ПрімІнвест

2017

Розклад роботи ФК «ПрімІнвест» в різдвяні та новорічні свята

Центральний офіс пр. Героїв Сталінграду 12Ж

23 грудня
вихідний
24 грудня
вихідний
25 грудня
вихідний

30 грудня
вихідний
31 грудня
вихідний
1 січня
вихідний
2 січня
вихідний

3 січня
з 10:00 до 17:00
4 січня
з 10:00 до 17:00
5 січня
з 10:00 до 17:00

6 січня
вихідний
7 січня
вихідний
8 січня
вихідний

Офіс продажу ЖК «Місто Квітів» вул. Тираспольська 43

24 грудня
вихідний
25 грудня
вихідний

31 грудня
вихідний
1 січня
вихідний
2 січня
вихідний

3 січня
з 10:00 до 19:00
4 січня
з 10:00 до 19:00
5 січня
з 10:00 до 19:00
6 січня
з 10:00 до 17:00

7 січня
вихідний
8 січня
вихідний

Перша черга ЖК «Місто Квітів» введена в експлуатацію

Тираспольська, 43

Будинки № 2, 1, 1а та 5а офіційно визнані об'єктами завершеного будівництва, а це значить, що всі наші шановні інвестори дуже скоро стануть вже власниками квартир в нашому прекрасному житловому комплексі.

Тираспольська, 43

Введено в експлуатацію будинку № 1 ЖК «ObolonSKY»

Оболонський проспект, 1

Державною архітектурною інспекцією України засвідчено відповідність закінчення будівництва житлового будинку № 1 ЖК «ObolonSKY».

Підтвердженням цього факту, є Сертифікат про введення будинку в експлуатацію.

Вітаємо всіх інвесторів, та колектив МЖК «Оболонь»!

Оболонський проспект, 1

Завершена процедура введення в експлуатацію будинку

Казимира Малевича, 48

Підтвердженням даного факту є сертифікат, виданий Державною архітектурною інспекцією, про те, що 5 пусковий комплекс 6 секція та підземний паркінг, є об’єктом завершеного будівництва.

Боженка - Лабораторна (К. Малевича, 48)

Кращий учасник програми молодіжного будівництва

Нещодавно Конфедерація будівельників України оголосила підсумки, та провела урочисте нагородження кращих будівельних компаній нашої країни.

МЖК «Оболонь», очікувано і закономірно, отримала перемогу в номінації "Кращий учасник програми молодіжного будівництва".

Це не єдиний факт в якому ми далеко не найгірші, а будь яка нагорода, це визнання нашого професіоналізму.


Умови надання пільгового кредиту за рахунок коштів «Держмолодьжитло»

Тираспольська, 43

Кредит надається для інвестування будівництва житла в ЖК «Місто Квітів»

Довготерміновий пільговий кредит на будівництво житла надається молодим сім’ям, в яких чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям, в якій мати (батько) віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одиноким молодим громадянам віком до 35 років включно.

Кредит надається молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла терміном до 30 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку.

Для реєстрації необхідно написати заяву на отримання кредиту, заповнити анкету (за формою, затвердженою правлінням Держмолодьжитла) та надати такі документи:

 • Довідку про перебування кандидата (всіх членів сім’ї) на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або документ, що підтверджує необхідність поліпшення житлових умов кандидата, що постійно проживає у селі (оригінал)
 • Документ, виданий уповноваженим органом, про склад сім’ї (оригінал)
 • Оригінал та копію паспорту громадянина України повнолітніх членів сім`ї
 • Оригінали та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера
 • Оригінал та копію свідоцтва про народження дитини (дітей)
 • Оригінал та копію свідоцтва про шлюб (у разі його укладання)
 • Довідку з місця роботи із зазначенням займаної посади, часу перебування на такій посаді та розміру заробітної плати, протягом останніх 6 місяців (із поміткою «затримки у виплаті з/п за останні 6 місяців відсутні»)
 • Виписку з трудової книжки про місце роботи за останні 3 роки
 • Виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, фінансову звітність, затверджену органом державної податкової служби – для фізичних осіб-підприємців
 • Документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи) у т.ч. декларацію про доходи на останню звітну дату, завірену податковою інспекцією
 • Згоду подружжя (інших членів сім`ї) на передачу в заставу майнових прав на житло (нотаріально посвідчене), або їх присутність при укладанні договору застави майнових прав/застави квартири

З метою надання кредиту регіональне управління/іпотечний центр Держмолодьжитла відкриває у банку особистий рахунок позичальника, на який позичальник перераховує власний внесок (аванс) у розмірі не менш як 10% передбаченої вартості будівництва житла.

Розмір кредиту на будівництво житла визначається виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв. метрів на сім’ю (далі - нормативна площа), вартості будівництва житла за цінами, що діють на час укладення кредитного договору, без урахування власного внеску (авансу) позичальника. Розрахункова вартість 1 кв. метра житла визначається виходячи з найменшого показника експертної оцінки чи договірної вартості 1 кв. м. житла. У разі перевищення нормативної площі позичальник сплачує вартість понаднормативної площі житла за рахунок власних коштів.

Кредит надається з відсотковою ставкою у розмірі - 14.1% річних. Погашення кредиту та відсотків за користування ним здійснюються позичальником починаючи з дати зарахування коштів кредиту на рахунок позичальника в банку. Платежі з погашення кредиту та відсотків за користування кредитом вносяться не рідше ніж один раз на місяць. Кредит може бути погашено достроково.

тел: 249-36-93 сайт: www.kyiv.molod-kredit.gov.ua

Тираспольська, 43

ВСТИГНІТЬ КУПИТИ НОВУ КВАРТИРУ В «МІСТО КВІТІВ» ДО ПІДВИЩЕННЯ ЦІН

Тираспольська, 43

Шановні інвестори!

Інформуємо Вас про планове підвищення цін на квартири в парковому кварталі «Місто Квітів» з 1 серпня 2017 року.

У липні у вас є можливість придбати однокімнатну квартиру за ціною від 14 899 грн / м2, двокімнатну квартиру - 14 519 грн / м2, трикімнатну квартиру -. 14 139 грн / м2.

Перша черга кварталу вводиться в експлуатацію восени 2017 року і на даний момент доступними до продажу в ньому залишилося менше 15% квартир. При цьому, завдяки раціональній політиці реалізації на даному етапі доступні для вашого вибору різні типи і планувальні рішення квартир на нижніх, середніх і видових поверхах.

Не втрачайте нагоди заощадити, придбавши власне помешкання за вигідною ціною квадратного метра вже сьогодні!

Інформація для існуючих інвесторів

Для договорів, укладених раніше, умовами яких передбачена зміна поточної вартості квадратного метра, підвищення вартості вступає в дію відповідно до положень таких договорів.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу продажів:
вул. Тираспольська, 43 (вхід з боку вул. Котовського, 49 - навпроти Дитячої школи мистецтв ім. Стефана Турчака). тел: (044) 22 444 22

Тираспольська, 43
Тираспольська, 43

Відкриття відділу продажу на будівельному майданчику ЖК «Місто Квітів»

Тираспольська, 43

Шановні інвестори та відвідувачі! Повідомляємо Вам про відкриття відділу продажу на будівельному майданчику ЖК "Місто Квітів".

Чекаємо на Вас:

пн - пт
08.00 - 19.00
сб
10.00 - 17.00
Тираспольська, 43
вул. Тираспольська, 43

Будинку на Боженка - Лабораторній присвоєно поштову адресу

Казимира Малевича, 48

Розпорядженням Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації №32 від 24.01.2017 новозбудованому житловому будинку на перетині вулиць Боженка (К. Малевича) та Лабораторної (I, II, III, IV пускові комплекси (секції №1, №2 та ТП, №3, №4, №5)) присвоєно поштову адресу: вул. Казимира Малевича, 48.

Боженка - Лабораторна (К. Малевича, 48)
вул. Казимира Малевича, 48