Продаж квартир від забудовника

(044) 426-84-42, 426-84-45

Новини компанії «ПрімІнвест»

2014

Новий житловий комплекс на Оболонському проспекті, 1

Оболонський проспект, 1

Нова унікальна пропозиція від «МЖК «Оболонь»!

Незабаром буде розпочато продаж квартир у новому житловому комплексі на Оболонському проспекті, 1, який складається з 2 житлових будинків по 26 поверхів з прилеглою інфраструктурою.

Оболонський проспект, 1
Оболонський проспект, 1

Будинок на вул. Малиновського, 8, 8А введено в експлуатацію

Малиновського, 8

Сертифікат відповідності серія ІУ № 165143010412 від 28 жовтня 2014 р.

Малиновського, 8
Малиновського, 8

Компанія «ПрімІнвест» - лідер галузі 2014

«ПрімІнвест»

За даними Національного Бізнес Рейтингу (НБР), ТОВ «Фінансова компанія «ПрімІнвест» визнана як «Лідер галузі 2014».

Підприємство посіло 3 місце (золото) в масштабах України в номінацій «ТОП – 35» та 3 місце (золото) в масштабах міста Києва в номінації «ТОП – 15».

За умовами рейтингу до уваги бралися економічні показники підприємств за 2012 -2013 роки.

НБР систематично визначає перелік - підприємств лідерів економіки України виключно за актуальними статистичними даними. Девіз НБР: "In factum veritas", що означає з лат. - «У фактах істина». Саме тому, при визначенні переможців враховуються тільки реальні економічні показники, відображені у фінансовій звітності підприємств.

«ПрімІнвест»
«ПрімІнвест»

Будинок на Малиновського, 8, 8А готується до здачі

Малиновського, 8

Кілька кроків залишилося до введення у експлуатацію будинку за адресою: вул. Малиновського, 8, 8а. Однією з ознак цього процесу є благоустрій прилеглої території. У компанії – забудовника «МЖК «Оболонь» є непорушне правило – усі будинки здавати із завершеним благоустроєм, аби новосели не стрибали через купи будівельного сміття та не провалювалися ногами у суміш з піску та грунту. З думкою про майбутніх мешканців квартир компанія ще на завершальних етапах будівництва прокладає ошатні доріжки, висаджує квіти, кущі та дерева.

До речі, багаторічний досвід компанії забудовника, його надійність та стабільність, вдале планування квартир, сучасні технології будівництва – все це стало запорукою того, що народжуються вдалі будівельні проекти, які відразу припадають до душі покупцям. Напевне тому, переважна більшість квартир у цьому будинку продана ще задовго до закінчення будівництва. Залишилося небагато вільних квартир, які ще чекають на своїх власників, тож варто поспішати, якщо хтось ще розмірковує над купівлею нерухомості у будинку по вулиці Малиновського, 8, 8а.

Малиновського, 8
Малиновського, 8
Малиновського, 8

«МЖК «Оболонь» прикрашає оболонську набережну скульптурами

Оболонська набережна

Минулого літа оболонську набережну прикрасило відразу дві нові скульптури - ретриверів та царівни - жабки. Відтак ошатних місць, де можна помилуватися краєвидами та сфотографуватися на пам'ять, стало більше.

Ідея появи нових скульптур належить голові правління «МЖК «Оболонь» Василю Антонову. Фінансово реалізувати ідею допомогло рідне підприємство, а творчу реалізацію забезпечив ужгородський скульптор Олексій Шамшура. До речі, саме він автор групи скульптур на оболонській набережній - «Сад каміння», який розташований поруч із елегантними новобудовами будівельної компанії «МЖК «Оболонь» за адресою: Оболонська набережна, 1.

Оболонська набережна
Оболонська набережна

Стан будівельних робіт у ІІІ черзі об’єкту по пр. Героїв Сталінграда, 2

Героїв Сталінграда, 2

Згідно із зкорегованим проектом по ІІІ пусковому комплексу «Житлово-готельного комплексу з підземним паркінгом по просп. Героїв Сталінграду, 2 у Оболонському районі м. Києва» виконано на 100%: демонтаж стін та перегородок, влаштування стін та перегородок, влаштування зовнішніх інженерних мереж, благоустрій та озеленення.

Виконання інших видів робіт становить:

 • влаштування покрівлі – 96%
 • зовнішні оздоблювальні роботи – 96%
 • електро-монтажні роботи – 80%
 • санітарно-технічні роботи – 80%
 • вентиляційні роботи – 95%
 • монтаж ліфтів – 70%
 • внутрішні оздоблювальні роботи – 75%
Героїв Сталінграда, 2
Героїв Сталінграда, 2

Стан будівельних робіт по вул. Малиновського, 8, 8А

Малиновського, 8

Завершено (100%): свайне поле, котлован, монолітна плита ростверку фундаменту, залізобетонний каркас, цегляна кладка, скління, санітарно-технічні, вентиляційні роботи, зовнішні мережі.

Тривають роботи:

 • електромонтажні роботи – 98%
 • внутрішні оздоблювальні роботи – 96%
 • фасад – 99%
 • благоустрій – 90%
Малиновського, 8
Малиновського, 8

Старт продаж квартир у ІІІ черзі комплексу по пр. Героїв Сталінграда, 2

Героїв Сталінграда, 2

Третя черга комплексу представлена 5 поверховою монолітно-каркасною спорудою з 27 квартирами різноманітного планування, зокрема, 1, 2, 3, 4- кімнатними квартирами площею від 50 до 250 м². Родзинкою черги стануть помешкання з терасами на величні види Дніпра, набережної та скверу «Сад каміння».

Вартість квадратного метру становитиме від 16 000 грн.

Введення в експлуатацію: жовтень 2014 року.

До уваги підприємців та бізнесменів! У ІІІ черзі комплексу запроектовано нежитлові приміщення від 280 м² з окремим входом та вільним плануванням.

Героїв Сталінграда, 2

Поспішайте! Останні 10 квартир у ІІ черзі комплексу по пр. Героїв Сталінграда, 2

Героїв Сталінграда, 2

У збудованій та введеній в експлуатації ІІ черзі комплексу залишилося 10 непроданих квартир! Є 3, 4, 5, 6 дворівневі квартири. Загальною площею від 125 до 260 м².

Вартість квадратного метру становитиме від 16 000 грн.

Ви ще можете стати власником квартири у сучасному будинку на набережній Дніпра!

Героїв Сталінграда, 2

Скориговано проект ІІІ черги об’єкту по пр. Героїв Сталінграда, 2

Героїв Сталінграда, 2

Проведено коригування проектної документації по ІІІ пусковому комплексу «Житлово-готельного комплексу з підземним паркінгом по просп. Героїв Сталінграду, 2 у Оболонському районі м. Києва» та отримано Позитивний експертний звіт №3-210-13 ЕП/КО від 25.12.2013 р. з наступними показниками:

 1. Загальна кількість та площа квартир: 27 квартир / 2 958,03 м²
 2. Площа вбудовано-прибудованих офісних приміщень: 1 899,64 м²
 3. Площа приміщень готелю: 821,78 м²

З січня 2014 року розпочинаються роботи по переплануванню приміщень у зв’язку з коригуванням документації та влаштуванню внутрішніх санітарно-технічних та електромонтажних мереж.

Героїв Сталінграда, 2