Продаж квартир від забудовника

(044) 426-84-42, 426-84-45

Новини компанії «ПрімІнвест»

2012

Найкращим покупцям – найкращі умови

Шановні наші інвестори! Ми раді повідомити вам проте, що спеціально для вас, нами створена програма лояльності спільно з відомим будівельним гіпермаркетом «Епіцентр».

Відтепер придбавши у нас квартиру, ви отримуєте персональну знижку на матеріали у гіпермаркеті «Епіцентр» за адресою:
м. Київ, вул. Берковецька, 6-В.

Детальніше ознайомитися з умовами придбання товарів зі знижкою ви можете, звернувшись до відділу комплектації у «Епіцентрі.


Компанія «ПрімІнвест» - лідер фінансового ринку України

Впливовим Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за підсумками 2012 року ТОВ «Фінансова компанія «ПрімІнвест» визнана як «Підприємство року – 2012». Підприємство посіло 2 місце в масштабах України серед малих підприємств по напрямку «інше фінансове посередництво». За умовами рейтингу до уваги бралася офіційна статистична звітність до Державних органів статистики України.

Міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих» розпочав свою діяльність у 2008 році. Представництва Рейтингу знаходяться в Вальдкрайбурзі (Німеччина), Санкт-Петербурзі (Росія), Києві (Україна). В ранжуванні беруть участь понад 850 000 компаній і організацій у всьому світі.


«Сад каменів» чудово виглядає у будь-яку пору року

Героїв Сталінграда, 2

«Сад каменів» - це одна з унікальних особливостей нового житлового комплексу по проспекту Героїв Сталінграда, 2. Підходить до кінця будівництво цієї елегантної новобудови. Характерні обриси споруди видно здалеку, особливо вночі, коли включається підсвічування. Але ще рік тому поблизу комплексу був розбитий сквер «Сад каменів».

За задумом проектантів та архітекторів, а також відомого скульптора - автора кам'яних споруд, сквер нагадує обриси найвідоміших парків світу. Тут з'єднана лаконічність сходу, раціоналізм і різнобарвність заходу. Троянди вдало доповнюють кущі туї та кам'яні брили. Виткі доріжки ведуть до граціозних скульптур і дивовижному фонтану. Завдяки гармонії ліній і вдало підібраному складу рослин і природного каменю, сквер виглядає чудово в будь-який час року. І навіть коли за вікном панує осінь, витончена простота скверу в поєднанні з вічнозеленими рослинами тішить погляд.


Починається будівництво нових житлових комплексів

ТОВ «МЖК «Оболонь» розпочинає роботи на нових будівельних майданчиках:

На ділянках будуть зведені житлові комплекси з використанням сучасних технологій монолітно-каркасного будівництва.

Наша компанія вкотре підтверджує, що найголовнішими нашими пріоритетами є якість, надійність та відповідальність перед інвестором. Жодної економії за рахунок використання ненадійних, шкідливих або небезпечних матеріалів. В будівництві ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, сучасні, екологічні та пожежобезпечні!

Саме тому понад двадцяти років нам довіряють свої інвестиційні кошти і саме у нас купують нове житло тисячі киян та іноземців.


В будинку на пр. Героїв Сталінграда, 2 включили гарячу воду і опалення

Героїв Сталінграда, 2

Минуло два тижні як підключено холодне водопостачання, сьогодні пішла гаряча вода та запрацювало опалення. За два дні будинок буде повністю з теплом, а протягом двох тижнів він буде переведений в режим постійного електрозабезпечення.

Тож, днями будуть створені максимально комфортні умови для облаштування квартир. А ті, хто поспішає вселитися в омріяну квартиру, гарантовано зустрічатимуть новорічні свята із святковими гірляндами, теплими підлогами та батареями у власній затишній оселі.

МЖК «Оболонь» вкотре підтвердило не словом, а конкретними справами, що усі зобов’язання перед інвесторами виконує у повному


Будівництво комплексу на пр. Героїв Сталінграду, 2 наближається до завершення

Героїв Сталінграду, 2

У червні введена в експлуатацію перша черга комплексу на пр. Героїв Сталінграду, 2. У жовтні розпочато процедуру введення в експлуатацію другої черги комплексу. Загальна готовність другої черги об'єкту - понад 94%.


Придбати квартиру стало легше

Відтепер придбати квартиру у новобудові на пр. Героїв Сталінграду, 2 стане значно легше. Для зручності інвесторів працює дві кредитні програми: від банків «Універсал Банк» та «Сбербанк Росії».

Фінансова компанія «ПрімІнвест» повідомляє про укладення угоди з ПАТ «Універсал Банк» з метою отримання кредиту під заставу майнових прав на квартиру в будинку на пр. Героїв Сталінграда, 2.


З серпня змінилися умови кредитування на придбання квартир

Наш партнер - «Сбербанк Росії» з серпня 2012 року змінив умови кредитування на придбання квартир у житловому комплексі на пр. Героїв Сталінграда, 2.


Введено в експлуатацію першу чергу житлового комплексу на пр. Героїв Сталінграда, 2

Героїв Сталінграда, 2

30 травня 2012 року введено в експлуатацію перший пусковий комплекс: житловий будинок №1 з вбудованими офісними приміщеннями по пр. Героїв Сталінграда, 2.

Загальна площа квартир становить 9080,4 м²., кількість квартир – 81 квартира, площа вбудованих, вбудовано-прибудованих та прибудованих приміщень – 828 м².

Наразі завершено продаж квартир у першій черзі комплексу. Швидкими темпами триває будівництво другої і третьої черг комплексу. Завершено скління будинку №2 та тривають роботи по облицюванню фасаду цокольної частини комплексу.


Розпродано усі квартири у першій черзі комплексу на пр. Героїв Сталінграда, 2

Героїв Сталінграда, 2

У червні 2012 року завершено продаж квартир у першій черзі комплексу (будинок №1). У будинку №1 споруджено 81 квартиру і наразі усі вони отримали власних господарів.

Унікальна атмосфера Оболонської набережної, сучасні технології, що застосовані при зведенні новобудови, та якість виконання робіт у будинку, безперечно, створять особливу ауру затишку та комфорту у цих помешканнях, а щасливі господарі зможуть насолоджуватися придбаним житлом та чудовими тутешніми краєвидами.


Розпочато видачу ключів власникам квартир першої черги будинку по пр. Героїв Сталінграда, 2

Героїв Сталінграда, 2

3 15 травня в офісі фінансової компанії «ПРІМІНВЕСТ» розпочато видачу ключів власникам квартир першої черги будинку по проспекту Героїв Сталінграду, 2. Для того, щоби отримати ключі, необхідно дотриматися нескладної процедури.

По-перше, власнику квартири необхідно оглянути своє помешкання. Це легко зробити, адже в приміщенні консьєржа на першому поверху новозведеного будинку знаходиться представник забудовника, який за пред’явленням документів на квартиру або паспорта видасть ключі та проведе до квартири для її огляду.

Після огляду квартири необхідно завітати до офісу фінансової компанії «ПРІМІНВЕСТ» (пр. Героїв Сталінграда, 12Ж) де підписавши акти прийому-передачі, можна відразу отримати ключі. А далі один із найочікуваніших та приємних моментів для кожного новосела – облаштування оселі на власний смак та розсуд. З моменту отримання ключів, господар оселі має право розпочати ремонті роботи.

Вітаємо усіх новоселів першої черги та бажаємо Вам відчуття радості, натхнення та задоволення від того, що Ви стали мешканцем унікальної будівлі по проспекту Героїв Сталінграда, 2!


З травня змінилися умови кредитування на придбання квартир у 2012 році

Наш партнер - «Сбербанк Росії» з травня 2012 року змінив умови кредитування на придбання квартир у житловому комплексі на пр. Героїв Сталінграда, 2.